73üncü yılımızda konser etkinliğimiz

09 Ağustos 2017 23:34 Ulus Belediyesi 1838

73üncü yılımız sebebi ile konser etkinliğimiz Uğur Mumcu Caddesinde düzenlendi

Belediyemizin düzenlemiş olduğu "İlçe Oluşumuzun 73üncü yılı etkinlikleri" kapsamında ikinci günümüzde Uğur Mumcu Caddemizde halkımızın katılımı ile birlikte konser etkinliklerimiz düzenlendi.

Milletvekilimiz Sn. Yılmaz TUNÇ ve Kaymakamımız Sn. Recep HASAR ın da katıldığı etkinliklerimiz, Belediyemiz Spor Merkezi sporcularımızın gösterisi ile başladı, ardından sahne alan Grup Metecan ile yükselen eğlence İlkim AYDIN konseri ile devam etti.

Konser sırasında fırlatılan havai fişeklerinde güzel görüntüler oluşturduğu etkinliğimizde Kaymakamımız Sn. Recep HASAR bir konuşma yaparak ilçe oluşumuzu kutladı. Ardından Milletvekilimiz Sn. Yılmaz TUNÇ da konuşmasında ilimize ve ilçemize yapılan ve yapılacak projeler hakkında bilgiler verdi. Başkanımız Sn. Hasan Hüseyin UZUN ise konuşmasında seneye plakamızında yıla denk gelmesi ise çok daha büyük festival yapacağını, göreve geldiğinden bugüne seçim vaadi olarak verdiği 15 sözün 12 sini yaptığını geriye kalan projelerinde önümüzdeki süre içerisinde bitirileceğini, TOKİ konutlarının yapım ihalesinin 21 Eylül de yapılacağını ve son olarak da Ulus Çayı ve çevresinde oluşacak yaşam alanlarının projesini müjdeledi.

Finalde ise etkinliğimizde emekleri geçen İlkim AYDIN, Grup Metecan ses ve ışıkda Ritim 74 e teşekkür hediyelerini veren Başkanımız katılan herkeze teşekkür etti.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.